برد هفته 25 برای شماره 25
هفته بیست‌و‌پنجم مسابقات والیبال قهرمانی مردان ایران (هفته دهم دور برگشت)، با 6 دیدار به صورت متمرکز به میزبانی تهران در خانه والیبال تهران و سالن فدراسیون پیگیری شد، تیم سیرجان در این هفته در جدالی حساس توانست تیم شهرداری گنبد را شکست دهد، تا به چهارمین برد پیاپی نیم فصل دوم دست یابد و به نوعی ثابت کند که شخصیت قهرمانی دارد. از نکات قابل توجه این دیدار حضور خلیل آزمون سرمربی سابق تیم والیبال سیرجان بود که بعد از بازی صحبتهای جالبی در مورد دو تیم کرده..
گنبد، چهارمین قربانی نیم فصلِ تیم سیرجان
تیم سیرجان در هفته 25 لیگ برتر مردان در جدالی 2 ساعت و 31 دقیقه‌ای و 5 ستی، موفق به شکست تیم شهرداری گنبد شد. نماینده سیرجان در پنجمین مسابقه این هفته در سالن فدراسیون والیبال به مصاف تیم شهرداری گنبد رفت؛ دیداری که شاگردان تندروان 3 بر 2 شاگردان جزیده را شکست دادند. تیم سیرجان (قهرمان نیم فصل) دو ست اول بازی را با نتایج 28 بر 26 و 25 بر 19 باخت، اما در ست‌های سوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 16 و 25 بر 20 پیروز میدان شد تا کار به ست پنجم بکشد. تیم سیرجان ست پنجم نیز رقابت بسیار نزدیکی با گنبد داشت و در نهایت 15 بر 13 پیروز شد تا با نتیجه 3 بر 2 هفدهمین برد خود را رقم زده و در رتبه سوم جدول 14 تیمی باقی بماند.
کاظمی امتیازآورترین بازیکن میدان
صابر کاظمی بازیکن تیم سیرجان با کسب 26 پوئن، امتیازآورترین بازیکن دیدار شهرداری گنبد و نماینده سیرجان شد و متین تکاور نیز با کسب 17 امتیاز بهترین بازیکن شهرداری گنبد شد.
حریفی با روحیه‌ی شگفتی
هفته 24 لیگ برتر، تیم شهرداری گنبد با نتیجه 3 بر 1 موفق به شکست تیم لبنیات هراز آمل شد، به نوعی شگفتی‌ساز هفته لقب گرفت، این نتیجه روحیه تیمی گنبدی‌ها را برای شگفتی دیگر در هفته 25 برابر تیم سیرجان قهرمان نیم فصل بالا برده بود، از این رو توانستند 2 ست اول، قهرمان نیم فصل را مغلوب کنند.
گنبد در پی کسب سهمیه پلی‌آف
یکی از مهمترین عواملی که تیم گنبد مقابل تیم قهرمان نیم فصل توانست 1 امتیاز بگیرد، تلاش کل بازیکنان و کادر این تیم برای جزو تیم‌های مدعی کسب سهمیه پلی‌آف باقی بماند.

قهرمان نیم فصلی که قصد باختن ندارد

بازیکنان تندروان که نیم‌ فصل را با 11 برد و 2 شکست و کسب عنوان قهرمانی به پایان رساندند، در دور برگشت نیز 2 شکست در هفته 16 برابر شهداب یزد و هفته 21 برابر سایپا تهران داشتند، بعد از این 2 باخت نیم فصل دوم، نماینده سیرجان 4 برد پیاپی کسب کرد تا نشان دهد، دیگر قصد باختن ندارد.
گنبد هم رفت و برگشتی شد!!!
هفته سوم رقابتهای لیگ برتر والیبال، 30 شهریور 99 تیم سیرجان در سالن مجموعه ورزشی شهید سلیمانی میزبان تیم شهرداری گنبد کاوس بود. نماینده سیرجان در نهایت با نتیجه 3 بر 0 تیم گنبد را از پیش رو برداشت. تا با این برد رده دوم جدولی که در هفته دوم آن را از دست داده بود از سپاهان اصفهان پس گرفت باشد. هفته 25 رقابتها (هفته 10 دور برگشت مرحله گروهی) نماینده سیرجان این بار با نتیجه 3 بر 2 نماینده گنبد را از پیش رو برداشت، تا این حریف را رفت و برگشت شکست داده باشد.
خلیل آزمون مهمان ویژه بازی گنبد و سیرجان
خلیل آزمون ملی پوش اسبق والیبال و رییس هیات والیبال گنبد (آزمون با تیم والیبال گل‌گهر سیرجان قهرمان باشگاه‌های کشور شده)، تماشاگر ویژه بازی شهرداری گنبد و فولاد سیرجان در سالن خانه والیبال بود . پدر سردار آزمون که اکثر اوقات را به عنوان مدیر برنامه های او در سن پترزبورگ بسر میبرد ، به محض بازگشت به گنبد راهی تهران شد تا نماینده شهرش را شارژ روحی کند . شاگردان جزیده اگرچه در دو ست ابتدایی ، عالی ظاهر شده بودند ولی در سه ست بعدی و بخصوص در ست پنجم بسیار نزدیک باختند تا کام حاج خلیل تلخ شود . البته گنبدی ها همچنان در رقابت با هورسان به حضور در پلی آف امیدوارند . خلیل آزمون خود سال ها در لیگ برتر سرمربیگری کرد و حتی در زمان او بود که سیرجانی ها یکبار با گل گهر قهرمان نیم فصل شدند خلیل آزمون پیشکسوت والیبال گنبد و سرمربی سابق تیم والیبال سیرجان (پدر سردار آزمون) میهمان ویژه این مسابقه بود و رقابت دو تیم را از نزدیک نظاره‌گر شد.
نتایج کامل دیدارهای این هفته
شهرداری قزوین 1 – سایپا تهران 3، سپاهان اصفهان 3 – راه‌یاب ملل کردستان 0، پیکان تهران 0 – شهرداری ارومیه 3، هورسان رامسر 3 – آذرباتری ارومیه 1، شهرداری گنبد 2 – سیرجان 3، لبنیات هراز آمل 3 – خاتم اردکان 1. تیم‌های شهرداری ورامین و شهداب یزد در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر والیبال مردان استراحت داشتند.
برترین‌ مربی هفته
طبق نظریه کارشناسان، محمدرضا تندروان سرمربی تیم سیرجان برترین مربی هفته بیست وپنجم لیگ برتر والیبال شد.
تندروان سرمربی تیم سیرجان؛
برای این برد یک ذره بیشتر از حد معمول خوشحالم
خدمت بازیکنان تیمم و تیم گنبد تبریک می‌گویم، که در لیگ چنین بازی زیبایی را خلق کردند، من فکر می‌کنم که یکی از زیباترین بازی‌های لیگ بود که اینقدر ماراتن بود و به شکلی زیبایی‌های بازی والیبال در این بازی نمایان شد، ما قاعدتا اگر بازی هم می‌باختیم اتفاق خاصی نمی‌افتاد، دلیلش هم این است که از چند تا بازیکنانی که کمتر تو لیگ بازی کردند استفاده کردم، خوشبحتانه با آن بازیکنها توانستیم یک کامبک خیلی خوبی داشته باشیم، یعنی بعد از 2 ست که بازی را باختیم، با همان بازیکن‌هایی که قرار بود تا آخر بازی کنند، بازی کردیم و پیروز شدیم. ارزش این پیروزی برای ما این بود که بازی 2 بر 0 عقب را 3 بر 2 بردیم و بازیکنانی که آمدند و اعتماد بنفس گرفتند و می‌توانند در بازی‌های بعدی خیلی بیشتر به ما کمک بدهند و از آنها استفاده بکنیم، برای من خیلی خوشایند است یکی از بازی خیلی خوب این فصل بود، 17 تا بازی را بردیم شاید همه‌ی آن بازی‌ها برایم شیرین بوده، این برد به جز شیرینی‌اش، برای من اهمیت داشت. معمولا از بردها اینقدر خوشحال نمی‌شوم، از باختها هم اینقدر ناراحت نمی‌شوم، ولی برای این برد یک ذره بیشتر از حد معمول خوشحالم. گنبد و تمام تیم‌هایی که در میانه‌های جدول هستند و به دنبال صعود هستند، از تمام پتانسیل و تمام وجودشان استفاده می‌کنند، می‌آیند یک کیفیت خوبی را به اجرا می‌گذارند، هفته گذشته و همین هفته گنبد خیلی تیم قابل احترامی هست، تیمی که می‌تواند درد سر ساز شود حتی اگر به پلی‌آف صعود بکند. من فکر می‌کنم که گنبد با کیفیت بازی که این هفته‌ها انجام می‌دهد، شاید این جای جدول جایگاهش نباشد. مطمینا اگر شرایط برایش خوب پیش برود، احتمال صعود گنبد را زیاد می‌بینم با این کیفیتی که دارند بازی می‌کنند.
جزیده سرمربی گنید؛
به هر حال بازی برد و باخت دارد، ولی ما نشان دادیم که می‌توانیم خوب بازی بکنیم، می‌توانیم تیم خوبی باشیم، ما دو گیم اول را خیلی با تمرکز والیبال بازی کردیم، ولی دو گیم دوم متاسانه نتوانستیم در دریافت خوب عمل بکنیم، علی‌الخصوص بازیکنی مثل صابر کاظمی واقعا الان تو لیگ ایران سوپر استار هست، واقعا یک کسی هست که جور می‌کشد، خیلی خوب بازی کرد. هم به تیم خودمان و هم به تیم خوب سیرجان تبریک می‌گویم بسیار تیم منسجمی و تیم منظمی هست، هم از لحاظ کادرفنی و هم از لحاظ بازیکن
خلیل آزمون؛ با پاداش به تهران آمده بودم
خلیل آزمون برای دیدن بازی تیم شهرداری گنبد و تیم سیرجان به تهران آمد و بلافاصله نیز راهی گنبد شد، بازیکن اسبق تیم ملی قول داده که طی ۲۰ تا ۲۵ روزی که در ایران است، باز هم در بازی‌های نماینده گنبد حاضر شود. آزمون عنوان کرد: «راستش با پاداش به تهران آمده بودم و این پاداش برای بردهای آینده برای صعود به پلی‌آف محفوظ است».
سرمربی سابق سیرجان؛ شهرداری حیف شد که باخت !
آزمون، بازی خوبی بود و فکر می کردم برنده بازی خواهیم بود، اما کمی غرور و اشتباهات فردی و جوانی کار دست تیم داد و واقعا حیف شد که باختیم. پدر سردار با تحسین بازیکنان گفت، از جزیده هم ممنونم که تیم خوبی ساخت و به صعود تیم خیلی خوشبین هستم.
خلیل آزمون؛ کاظمی مایه افتخار والیبال ترکمن صحراست
کاظمی می تواند بازیکن ثابت آلکنو در تیم ملی باشد
در بازی سیرجان و گنبد از نمایش دلاورانه صابر کاظمی (بازیکن تبم سیرجان) لذت بردم و او مایه افتخار والیبال ترکمن صحراست . فکر می کنم او شانس خیلی زیادی دارد که از سوی آلکنو در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گیرد.
هفته 26، نماینده والیبال سیرجان – نماینده والیبال رامسر
تیم سیرجان هفته بیست‌و‌ششم، چهارشنبه 15 بهمن 99 از ساعت 14 در سالن خانه والیبال به مصاف تیم هورسان رامسر خواهد رفت. گفتنی است از سری مسابقات دور رفت مرحله مقدماتی، هفته چهاردهم تیم سیرجان با نتیجه 3 بر 2 تیم هورسان رامسر را از پیش رو برداشته، حال باید در دیدار دور برگشت مقابل این حریف رامسری چه خواهد کرد.