جمعه, 21 مرداد 1401

شماره 705 مورخ  19 مرداد 1401

فرمانده انتظامی سیرجان گفت: مشمولاني که غيبت سربازي آنها بيشتر از 3 سال است با ثبت درخواست در دفاتر پليس +10 و معرفي خود به معاونت وظيفه عمومي، مي توانند از مزایا و امتیازات این طرح بهره مند شوند.
سرهنگ "محمدرضا ایران نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر بیان کرد: مشمولاني که غيبت سربازي آنها بيشتر از 3 سال است با ثبت درخواست در دفاتر پليس +10 و معرفي خود به معاونت وظيفه عمومي، مي توانند ضمن استفاده از مزايا و امتيازات بخشش اضافه سنواتي، از کسری خدمت دو ماهه برای متاهلین و سه ماهه به ازای هر فرزند، خدمت سربازي در استان و شهر محل سکونت خود بهره مند شوند.
وی افزود: مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند، برابر ماده 10 قانون خدمت وظیفه عمومی با محرومیت اجتماعی از جمله عدم امکان ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی، عدم برخورداری از معافیت کفالت، عدم دریافت تسهیلات بانکی، عدم امکان اخذ پروانه کسب و ممنوعیت خروج از کشور و موارد دیگر مواجه می شوند.
فرماندهی انتظامی سیرجان با بیان اینکه مشمولان می توانند با شماره تلفن گویای 096480 از مشاوره کارشناسان استفاده کنند، خاطرنشان کرد: با ارسال کد ملی و کد سخا به شماره 110206010 جهت پیگیری پرونده معافیت یا اعزام به خدمت، از آخرین وضعیت درخواست مشمولیت خود آگاه شوند.

ضمیمه این شماره