جمعه, 21 مرداد 1401

شماره 705 مورخ  19 مرداد 1401

فرمانده انتظامي سیرجان از کشف 8کیلو و300گرم هروئین و 7 کیلو و 700گرم کراک ازیک دستگاه خودرو پژو 405 که  تحت پوشش مسافرت خانوادگی در حال انتقال مواد از استانهای شرقی به استان های مرکزی بوده در محور بافت به سیرجان توسط پلیس شهرستان سیرجان خبر داد.
سرهنگ محمد رضا ایران نژاد، اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای اقدامات مبارزه‌ای با ورود مواد مخدر حین کنترل خودروهای عبوری در محور بافت به سیرجان به یک سواری پژو 405 که بصورت خانوادگی در حال مسافرت بوده  مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف كردند.
وی افزود:ماموران در بازرسی از خودروی موصوف که به طرز ماهرانه ای داخل خودرو جاساز شده بود مقدار 8کیلو و300گرم هروئین و 7 کیلو و 700گرم کراک کشف کردند .
سرهنگ ایران نژاد افزود :در این راستا راننده خودرو  و سرنشین خودرو که یک نفر خانم و 5 فرزندش بوده و قصد انتقال مواد از استان های شرقی به استانهای مرکزی را داشته را دستگیر و جهت بررسی به پلیس مبارزه با مواد مخدر دلالت دادند.
فرمانده انتظامي شهرستان سیرجان در پايان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضائی خاطر نشان سوداگران مرگ و عاملان نابودی نسل جوان باید در هر کجای کشور منتظر ضربات سنگین خادمان نظم و امنیت باشند.

ضمیمه این شماره