پنج شنبه, 07 بهمن 1400

شماره 680 مورخ  6 بهمن 1400


حمایت شهرداری و شورا از زوج‌های جوان مددجو و پیوند ماندگار در مهر

صبح روز یکشنبه 30 آبان ماه ، جشن ازدواج 12 زوج مددجوی تحت حمایت مرکز مثبت زندگی 5371 تحت عنوان پیوند ماندگار با همکاری شهرداری، شورای اسلامی شهر سیرجان و بهزیستی در سالن مهر شهرداری برگزار شد. به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات شهرداری، در این جشن که به میزبانی شهرداری سیرجان برگزار شد، پیوند 12 زوج تحت حمایت مرکز فوق، با حضور جمعی از مسئولان و خانواده‌های زوجین و با اجرای خطبه عقد توسط حسن خدامی؛ رئیس شورای شهر جشن گرفته شد. به گفت مدیر مرکز مثبت زندگی 5371، جمع افراد مددجویی که از امروز زندگی مشترک خویش را آغاز کرده‌اند، 24 زوج بوده که به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی 12 زوج به نمایندگی از سایرین در این جشن حضور داشتند.
اجرای موسیقی زنده، برنامه طنز، سرود ناشنوایان، سخنرانی رئیس بهزیستی و اهدای لوح تقدیر از سوی وی به مرکز مثبت زندگی 5371 از جمله سایر برنامه‌های جشن مذکور بود.
صدیقه آقامبینی؛ مدیر مرکز فوق در حاشیه مراسم ضمن تشکر از حمایت‌های شهرداری، شورای شهر و مجموعه گل‌گهر گفت: شهردار، معاونت مالی شهرداری و  شورای اسلامی شهر سیرجان با کمک مالی جهت خرید بخشی از جهیزیه این 24 زوج موافقت کردند و اکنون منتظر طی شدن روال اداری کار هستیم. در ضمن با همکاری مجموعه گل‌گهر و شخص مهندس ایمان عتیقی، مهندس زیدآبادی و دکتر پورفریدونی، بخشی از تامین جهیزیه زوجین را نیز مجموعه گل‌گهر (از طریق واریز به کارت بانکی زوجین) متقبل شد که باید از ایشان و پرسنل مجموعه گل‌گهر قدردانی کنم. همچنین جناب آقای حسن‌پور؛ نماینده شهر نیز به هر یک از زوجین مبلغ را اهدا کردند.
شایان ذکر است آقایان پیش‌بین و خواجویی به نمایندگی از نماینده شهر، آقای شسهواری به نمایندگی از فرمانداری، مهندس معتمدی‌زاده به نمایندگی از شهرداری و آقایان وحید جوان، حسن خدامی و خانم اعظم جوان‌لری به نمایندگی از شورای اسلامی شهر سیرجان به همراه جمعی از خانواده‌های زوجین از جمله حاضران در این جشن بودند.

ضمیمه این شماره