پنج شنبه, 29 ارديبهشت 1401

شماره 693 مورخ  28 اردیبهشت 1401

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از برگزاری نشست برنامه‌ریزی برای اجرای دومین آیین یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت این شهرستان خبر داد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس دومین نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری دومین آئین یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت شهرستان سیرجان با حضور تعدادی از مسئولان ادارات و نهادها در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان برگزار شد .
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در این نشست گفت :برگزاری یادواره شهدا یکی از موثرترین روش ها برای نشان دادن رشادت مردان سلحشور و پایبند به ارزش‌های اسلامی و حافظ امنیت کشور است .
سرهنگ مرتضی امیرسبتکی با اشاره به اینکه همه ما وظیفه داریم ترویج دهنده فرهنگ ایثار و رشادت شهدا باشیم افزود: شهدا حق بزرگی بر گردن همه ما دارند از این رو در راستای اجرای باشکوه آیین های یادواره آن عزیزان باید تمام توان خود را به کار گیریم .
وی خاطرنشان کرد مشارکت جمعی و استفاده از همه ظرفیت های مختلف فرهنگی و هنری در برنامه ریزی و اجرای یادواره شهدا نقش تعیین‌کننده‌ای در اجرای مطلوب این آیین دارد .
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با اشاره به اینکه مردم شیفتگان شهدا هستند بیان کرد در این راستا مشارکت حداکثری نهادها و مردم و همچنین بهره گیری از نقطه نظرات پدران؛ مادران ؛همسر و فرزندان شهدا برای اجرای برنامه های اثربخش در این آیین مدنظر است و طی جلسات و هم‌اندیشی های بعدی دنبال می شود.

ضمیمه این شماره