جمعه, 15 مهر 1401

شماره 712مورخ  6 مهر 1401

در فصل جدید لیگ برتر کشور، استان کرمان سه نماینده در لیگ برتر فوتبال ایران دارد، مس کرمان، گل گهر سیرجان و مس رفسنجان سه تیم فوتبال استان کرمان هستند که در لیگ برتر در این فصل حضور خواهند داشت.
هر سه تیم هم استانی در شرایط آماده سازی قبل از فصل به سر می برند و تنها تیمی که تمرینات خود را صفر تا صد در شهر خودش برگزار می کند تیم مس کرمان است.
البته شنیده می شود تیم فوتبال گل گهر سیرجان هم به خواسته‌ی مدیران خود، به زودی به سیرجان نقل مکان می‌کند تا تمرینات خود را در سیرجان برگزار کند، حال باید منتظر ماند و دید آیا گل گهری ها بالاخره پس از گذشت سه فصل حضور در لیگ برتر به سیرجان کوچ می کنند یا خیر؟
جمعه‌ی گذشته تیم فوتبال گل گهر در سیرجان میزبان تیم فوتبال مس کرمان بود و این بازی ساعت 19:15 در ورزشگاه شهید سلیمانی شروع شد.
این بازی در نیمه اول به روال عادی خود پیش رفت، اما در نیمه دوم پس از اینکه تیم مس کرمان از حریف خود پیش افتاد اعتراض به داوری از سوی تیم مس کرمان زیاد شد و در نهایت در دقیقه 84 بازی در یکی از همین اعتراضات کادر فنی مس تیم خود را به نشانه اعتراض بیرون کشیدند و آن طرف هم شاهد اعتراض کادر فنی گل گهر بودیم که در نهایت بحث بالا گرفت و بازی نیمه تمام ماند.
در اینکه در این بازی چه اتفاقاتی افتاده و نتیجه این بازی چقدر اهمیت داشته برای هر دو تیم بحثی نیست اما حرکت ناشایست یکی از ماساژورهای گل گهر بسیار عجیب بود و همین حرکت باعث بیشتر شدن تشنج ها شد.
در نهایت این حواشی شدت به سکو کشیده شد و تماشاچیان هم وارد عمل شدند تا این بازیِ مثلاً دوستانه به یک جنگ عجیب تبدیل شود.
گفتنی است از روز قبل از بازی این دو تیم، کادر فنی مس کرمان به زمین تمرینی که در اختیارشان قرار گرفته بود تا تمرین در آنجا انجام شود معترض بودند و اولین اعتراض از همانجا شروع شده است.
در همین راستا لازم به ذکر است که در این بازی دوستانه در بین دو کادر تیم ها الفاظی به کار رفت که در خور شان هیچ کدام از دو تیم نبوده است.
امیدواریم این سه تیم خوب استان کرمان به دنبال حواشی نباشند و رقابت های لیگ در حد نام و اعتبار استان و باشگاه های بزرگ خود پیش بروند و دیگر شاهد چنین حواشی نباشیم.

ضمیمه این شماره